MENU

Ola

Prawnik z wykształcenia... i tyle. W 2017 roku porzuciła ścieżkę prawną. Osoba obdarzona niezwykłą cierpliwością, ponieważ to ona zajmuje się żmudną selekcją i edycją zdjęć. Jej największym marzeniem jest posiadać hodowlę psów. Lubi porządek i wiecznie goni mnie do sprzątania. Uwielbia dobrze zjeść, a jeszcze bardziej wypić dobre (najlepiej włoskie) wino. Lubi pospać. No klasa sama w sobie.

Michał o Oli

Michał

Miłośnik motoryzacji, spalin i ryczących silników. Gdyby nie był fotografem na pewno byłby kierowcą wyścigowym albo chociaż mechanikiem Formuły 1, byle mieć brudne dłonie. Kocha pizzę tak bardzo jak ja zwierzęta. W pracy realista i pragmatyk, który wierzy, że zdjęcia ślubne wcale nie muszą być nudne, banalne i przewidywalne.

Ola o Michale

Nasza fotograficzna misja ślubna

Od 12 lat jesteśmy małżeństwem, a nasza miłosna historia rozpoczęła się jeszcze dalej, bo 19 lat temu, dlatego o miłości i małżeństwie możemy powiedzieć naprawdę wiele i nie będą to wyświechtane frazesy.
Wierzymy, że dobra energia się przyciąga, dlatego pragniemy pracować dla par podobnych do nas – zakochanych, szczerych, zwariowanych, cieszących się każdym wspólnie spędzonym dniem. Takie też są nasze zdjęcia – szczere, pełne miłości i spontaniczności. Jesteśmy przekonani, że fotografia jest w znacznym stopniu odzwierciedleniem charakteru i nastawienia do życia również osoby fotografującej, dlatego tak ważne jest aby wybrać na swojego fotografa ślubnego, kogoś kto nadaje na podobnych falach jak Wy.

Często dostajemy pytanie dlaczego akurat fotografia ślubna? Odpowiedź jest prosta – uwielbiamy być uczestnikami wydarzeń wyzwalających tyle skrajnych emocji – od radości, aż po łzy wzruszenia. Możliwość fotografowania tak ważnego i ulotnego wydarzenia, czegoś co nigdy się już nie powtórzy jest dla nas ogromnym przywilejem i jednocześnie wyróżnieniem.

Zdjęcia ślubne wykonujemy od 2008 roku, a od ponad 8 lat pracujemy w duecie, a powodów takiej decyzji jest kilka. Należałoby zacząć od tego, że nie znosimy spędzać czasu osobno 😉 Będąc duetem fotograficznym otwierają się przed nami zupełnie inne możliwości, bo jak mówi znane przysłowie “co dwie głowy to nie jedna”. Dwa spojrzenia, dwie zupełnie inne perspektywy, podwójna energia i wzajemne wsparcie powodują, że Wasze zdjęcia będą jeszcze doskonalsze, a autorski styl naszej fotografii, wypracowany przez wiele lat, gwarantuje, że efekty będą ponadczasowe. Wasze zdjęcia będą wzruszać i radować bez względu na upływający czas, bo wszystko przemija, tylko nie prawdziwa miłość!

Na co dzień mieszkamy w Rzeszowie, ale nie stresujcie się – odległość nie ma dla nas znaczenia. Uwielbiamy podróże i dobre jedzenie, dlatego bez względu na to czy Wasz ślub będzie w Krakowie, Warszawie czy Gdańsku – gdzie będziemy potrzebni tam się pojawimy… bo na pewno macie coś pysznego w okolicy 😉

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio ślubnym „Miszmasz” oraz pełnymi reportażami które znajdziecie w dziale „Historie”.
Miłego oglądania i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce 🙂

Pozdrawiamy
Ola i Michał, LOVEWORKS

ZAMKNIJ
KONTAKT