MENU

Ola

Prawnik z wykształcenia... i tyle. W 2017 roku porzuciła ścieżkę prawną. Osoba obdarzona niezwykłą cierpliwością, ponieważ to ona zajmuje się żmudną selekcją i edycją zdjęć. Jej największym marzeniem jest posiadać hodowlę psów. Lubi porządek i wiecznie goni mnie do sprzątania. Uwielbia dobrze zjeść, a jeszcze bardziej wypić dobre (najlepiej włoskie) wino. Lubi pospać. No klasa sama w sobie.

Michał o Oli

Michał

Miłośnik motoryzacji, spalin i ryczących silników. Gdyby nie był fotografem na pewno byłby kierowcą wyścigowym albo chociaż mechanikiem Formuły 1, byle mieć brudne dłonie. Kocha pizzę tak bardzo jak ja zwierzęta. W pracy realista i pragmatyk, który wierzy, że zdjęcia ślubne wcale nie muszą być nudne, banalne i przewidywalne.

Ola o Michale

Nasza misja

Wierzymy, że ludzie się przyciągają, dlatego pragniemy pracować dla par podobnych do nas – zakochanych, szczerych, zwariowanych, cieszących się życiem i byciem ze sobą w tym życiu.

Autorski styl naszej fotografii gwarantuje, że efekty będą ponadczasowe. Wasze zdjęcia będą wzruszać i radować bez względu na upływający czas, bo wszystko przemija, tylko nie prawdziwa miłość!

Na codzień mieszkamy w Rzeszowie, ale nie stresujcie się – odległość nie ma dla nas znaczenia. Uwielbiamy dobre jedzenie i podróże, dlatego bez względu na to czy Wasz ślub będzie w Krakowie, Warszawie czy we Lwowie – gdzie będziemy potrzebni tam się pojawimy… bo na pewno macie coś pysznego w okolicy 😉


Zapraszamy!
Ola i Michał czyli LOVEWORKS

ZAMKNIJ
KONTAKT